Indyjskie telefonie blokują miliony telefonów


Miliony indyjskich telefonów komórkowych bez ważnego numeru identyfikacyjnego IMEI zostało zablokowanych ze względu bezpieczeństwa.

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: przepisy prawne; zagadnienia bhp; rodzaje gazów sztucznych: koksowniczy, miejski, generatory, itp.; metody wytwarzania gazu biologicznego: generatory ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie HANNspree HannsG HA195ABB jest pierwszym modelem dostępnym na naszym rynku zapowiadającym nową rodzinę produktów. Skrywane pod roboczą nazwą "Gadu Gate Project" wydanie wersji Gadu-Gadu 10 (beta) dzisiaj wieczorem nabierze rozpędu!Dzięki nowelizacji ustawy hazardowej policja będzie miała nieograniczony dostęp do twoich danych oraz historii odwiedzonych przez ciebie w ciągu ostatniej doby witryn internetowych. Wirusy, trojany, robaki internetowe - liczba cyfrowych zagrożeń rośnie z dnia na dzień. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy 20 darmowych narzędzi, które zwiększą twoje bezpieczeństwo. Siedem lat po swoich narodzinach sklep muzyczny iTunes sprzedał dziesięciomiliardową piosenkę. Szczęśliwiec, który ją pobrał, otrzymał od Apple’a bon na zakupy w iTunes o wartości 10 000 dolarów.

Nokia zapowiada, że w przyszłym roku uruchomi usługę Money, dzięki której użytkownicy telefonów komórkowych fińskiej firmy, będą mogli przelać pieniądze za pomocą... smsa.

Prędkość przesyłania danych z diody wyniosła aż 2Mbps. Oczywiście poza dodatkową funkcją, dioda nadal świetnie sprawdza się w roli oświetlenia. W ofercie firmy Mushkin pojawiły się dwa nowe zestawy modułów pamięci RAM typu DDR3, przeznaczone dla graczy oraz komputerowych entuzjastów. W obu przypadkach moduły produkowane są z wykorzystaniem ośmiowarstwowych obwodów drukowanych, w kolorze czarnym, tak dla ścisłości. Nowe zestawy producent dedykuje platformom LGA 1366 oraz LGA 1156.

Google wkrótce doda możliwość odtwarzania wideo w technologii Flash do swojego systemu operacyjnego Android, co będzie wyróżniało platformę od swoich głównych konkurentów. Tematyka szkolenia: 1.Podejście do Klienta -Oczekiwania klientów -Moja firma -Kim jest Klient -Na co zwrócić uwagę przy rozmowach telefonicznych -Komunikacja przez ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie Wyjątkowa oferta szkolenia wyjazdowego obejmuje 4 dni zajęć, 2 dni o tematyce podatkowej + 2 dni o tematyce rachunkowej. Popołudnia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieTechCrunch, jeden z najpopularniejszych na świecie blogów o IT, zniknął tymczasowo na skutek ataku cyberwłamywaczy. Problemem była luka w zabezpieczeniu serwera. 1. Prezentacja i wystąpienia publiczne. 2. Rola prezentera przełamywanie barier komunikacyjnych. 3. Kreowanie własnego wizerunku publicznego. 4. Etyczne sposoby wywierania wpływu na ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft planuje zainwestować miliard dolarów w rynek urządzeń mobilnych. Nie będzie to jednak przejęcie firmy Palm ani RIM, jak sugerowały plotki na niektórych portalach.

Mobliny tekst na 12 sposobów


Nie zamierzamy uczyć włamywania się do banków internetowych ani oszukiwania e-sklepów za pomocą fałszywych numerów kart płatniczych.

Elektroniczna ramka pobiera zdjęcia prosto z sieci


Kaleido R7 Digital Frame firmy IPEVO wyróżnia się nie tylko dopracowaną stylistyką, ale możliwością pracy w sieci i obrotowym ekranem.

Roxxxy - pierwszy robot do seksu (i nie tylko)


Ciemnowłosa, mierząca około 170 centymetrów wzrostu gumowa lalka ma pięć osobowości i jest gotowa nie tylko na zabawy w łóżku, ale również na rozmowę np. o piłce nożnej.

Microsoft wypowiada wojnę piractwu (znowu)


Coraz częściej napływają do Microsoft doniesienia od konsumentów o nieświadomym nabyciu przez nich podrobionego oprogramowania.

Fala samobójstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.